• Ana Sayfa
  • Portal
  • Üye Listesi
  • Ajanda
  • Arama
  • Yardım

• Konuyu Oyla:
    • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    Rateler
    Serverde en fazla +basan biri olarak size şunları söyleyim + rateleri eskisine oranla düşük. burdan yapılmadı oynanmadı ratelerle diye söylemeyin kandırmayın 15 günde 1 milyon silk harcadım ben neyin ne olduğunu anlayabiliyorum
    sizden ricam ratelerle oynandıysa eski haline getirmeniz, hadi bizim premiumuz var, ya diğerleri ? amaç pre aldırmaksa söyleyim arkadaşlara premiumlada basamıyorum
    Sert cevap vereceğinizi biliyorum ama yetti 15 gündür +13 ü geçmiyor hemde hiç saygılar... EL_SALVADOR
    atat-rk-imzas-.gif
    lütfen biraz allah korkunuz olsun kimsenın rate değiştirdiği yok böle gizli değişiklikler olduğunu düşünüyorsanız bırakıp gidebılırsınız rateler değişmedi ve hiçbir zaman değişmiycek rateler değişti diyelım neden bundan tek şikayetcı sensın ? demekki değişim falan yıok her + basmadığınızda rate düşmüş anlamına getırmeyın lütfen.

bazen +13 +14 bası basıp duranlar birkere basamadığında rate düşmüş oluyor. 2 gün sonra başınca düzelmiş oluyor bu psikolojik bir durum 2 yıllık server yönetımımde çok gördüm. premium var diye bir premıumnla15 tane +15 basabıleceğin anlamına gelmez. + basmada biz %15 alırsan +18 in olur diyede söz vermıyoruz! adı üzerinde %15 lucky veriyor gerisi sizin becerınız! dediğim gibi inanmıyorsanız bırakıp gidebılırsınız kımsenın parasında gözümüz yok!

ve + basarken silk nasıl gidiyor?

presiz bir insan +9 zor gecer premiumuz varsa +13 normaldir illa premium aldım +15 %100 die biz kımseye söz vermiyoruz böle bişey hatırlamıyorum!
    Ara
    (01-22-2014, 01:02 AM)ARK Nickli Kullanıcıdan Alıntı:   + basarken silk nasıl gidiyor?
    şöyle açıklayım oyuna girip bakarsanız 10 Astral 1000 silk
    atat-rk-imzas-.gif
    Gm her ay aynı problem ben napcam Big Grin
    2e5r2ht.jpg
    Ara
    Siz adamı az daha zorlayın çileden çıkartın adam yakında oyunu kapatacak Big Grin
    imzanı küçült...

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi