• Ana Sayfa
  • Portal
  • Üye Listesi
  • Ajanda
  • Arama
  • Yardım

• Anket Başlığı: Haklı
    Anket kapatılmıştır.
    evet
    100.00%
    2 100.00%
    hayır
    0%
    0 0%
    Katılımcı sayısı: 2 100%
    * Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
    • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    Job ( Trader , Thief ; Hunter)
    Beyler öncelikle sa bu servera yeni başladım gm den kervan konusu hakkında bi kaç istegim var eminim sizde haklı bulacaksınız , şimdi itemm mall da bulunan trans petleri hızı çok düşük ve seri olanların slotu az fill in slotu en fazla ancak bi kervan çekecek olsan 5 yıldız npc thiefler gidene kadar seni defalarca yatırıyor bu yüzden bi önerim var bu öneri ile job kullanımı çok artacak eminim ki şimdi f10daki fill yerine eşşek kullanılsın 5 sayfa 6 sayfa inventory olsun ve seri olması lazım bu essegin hızının fazla olması lazım player çok sıkılıor çünkü Örnek: Hitsro gm senden istegim hitsroda ki job yogunluguna bi bak herkes ya thief ya rade yada hunter adamlar o kadar güzel yapmış ki bende senden serverimıza bu özellikleri getirmeni istiorum , Ve son bi önerim daha var kardeşim jng a bitane portal koymanı rica ediyorum roc mountaine ışınlayan bu saede jng alex yolunu traderler kısa sürede kullanır trade sayısı artar buna baglı olarak thief sayısı artar thief artarsa hunter artar oyun daha güzel ve eglenceli olur ve emin ol oyunun player sayısı %200 artacaktır Saygılarımla ALANDAR ....
    Ara
    Konu İncelenicektir.
    Ara
    (08-31-2014, 08:02 PM)ARK Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Konu İncelenicektir.

Öncelikle kolay gelsin. Ben ve arkadaşlarım HİT SRO yu bırakarak Arc sroya başlamaya karar verdik. Yukarıda arkadasın dediklerinin hepsi HİT SRODA vardı ve çok eğlenceli job savaşları filan oluyordu. Burada da olsa çok iyi olurdu. Bu konu ile ilgilenmenizi rica ederim. RpcOfTurkia_
    Ara
    Sayın gm aynen arkadaşlara katılıyorum bende hitsro bırak arcsro başladım ama bu özellkler daha güzel olacaktır.Ayrıca buraya yazmam doğru mu bilmiyorum ama sun 13 dg itemlerin lvlleri 120 olmalı yada 101 olanları nova yaparsanız daha iyi ve keyifli olacaktır.
    Ara
    GM Karakter İsmim '' OLAF '' job cezamın kaldırırmısın lütfen
    Ara

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 4 Ziyaretçi