• Ana Sayfa
  • Portal
  • Üye Listesi
  • Ajanda
  • Arama
  • Yardım

• Konuyu Oyla:
    • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    ArcSro Char Aracılık Hizmetleri
    Exclamation 
    ArcSro Char Aracılık Hizmetleri
    Aracilik.png

1. Char Alış & Satış ve Takas Aracılıkları Yapılması Gerekenler : 

- Öncelikle charını alacağınız, satacağınız veya takas yapacağınız kişi ile anlaşıp aracılık ücretini kimin yatıracağını kararlaştırmalısınız.

- Aracılık ücretleri yatırıldıktan sonra http://www.arcsro.com'a üyeliğiniz ile girip yatırdığınız para için Ödeme Bildirimi açacaksınız.

- Ödeme Bildirimlerinde Açıklama Kısmına Aracılık Hizmetleri Yazınız.

- Bildirimi Yaptıktan sonra her iki tarafta facebook adresinden bize ulaşmalı.

- Char alım ve satımlarında sizinle görüşülecek char bilgileri alınıp kontrol edilecek (Bilgiler Değiştirilip Saklanıcak), Ardından  alıcıya ulaşılıp  Parayı Satıcıya Yollanması İstenıcek (Kesinlikle Makbuz Gereklidir veya Online Dekont) Satıcı Parayı Onayladığı Anda Alıcıya yeni Bir msn ile Kişiye Teslim Edilicektir.
    (Aracılık Yapan Yönetici Para Yattı Yatmadı Mevzusu Olduğunda 2 Tarafında Bilgisayarına Uzak Bağlantı Yapıp Kontrol Etme Şansına Sahiptir.( Online işlemlerde) Karşı Çıkan Tarafa gerekli Müdahale Yapılır.)

2. Aracılık Öncesi Sonrası Mutlaka Dikkat Edilmesi ve Bilinmesi Gerekenler : 

1. Aracılık sona erdikten sonra bizim sorumluluğumuz biter. İsterse aracılıktan 5 dk sonra charınız soyulsun veya iteminiz çalınsın bu bizim sorumluluğumuz değildir. İteminiz ve charınız size teslim edildiği an bizim sorumluluğumuz tamamen biter ardından oluşacak hiç bir sorun hakkında kesinlikle sorumluluk kabul etmiyoruz.

2. Aracılık için Sadece orjinal facebook sayfamızı kullanıucağız . "www.facebook.com/ArcSRO" Bu adres dışında benzer adreslerin isteklerini kabul edip dolandırılırsanız kesinlikle hiç bir sorumluluk kabul etmiyoruz, lütfen bu konuda gereken özeni gösterin mağdur olmamak için. Bu facebook adresi dışında hiç bir yerden aracılık hakkında ne yardım ne de destek verilecektir.

3. Aracılık hizmetlerini şahsen kendim yapacağım ve çok meşgul olduğum için her zaman ilgilenemeyeceğimden aracılıklar için belirli saatler belirledim. Bu saatler : 18:00 - 20:00 arasıdır. Aracılık hizmetleri sadece bu saatler arasında verilecektir, bu saatlerin dışında kesinlikle hizmet verilmeyecektir. Ayrıca insan hali bazen elektrik gidebilir, internet kesilebilir, bilgisayarımda bir sorun oluşabilir, hastalanabilirim, bir yakınım hastalanabilir veya acil halletmem gereken bir iş çıkar ise düşük bir ihtimal ama belki o an online olamayıp işleminizi gerçekleştiremeyebilirim. Bu tür istisnai durumlarda sizlerden anlayış göstermenizi ve sağa sola boş konular açıp ortalığı velveleye vermemenizi rica ediyorum.

4. Araclılık hizmetleti için SADECE aşağıda belirttiğim gibi Yönetici ile İletişime geçin ! . Bu bilgi dışında ödeme yaparsanız kesinlikle aracılığınızı yapamam paranızı da size ders olması açısından bekletip 1 ay sonra iade ederim.

Aracılıklar için hesap bilgileri : 

- Aracılık Ücret Tahsili :  Yönetici ile İletişime geçin !

- Aracı Yönetici : Ramazan USLU

- Aracılık  Adresi : www.facebook.com/ArcSRO

- Aracılık Ücreti : ArcSro 30 TL  (Msn Değiştirip Verilir.)

- Aracılık Saatleri : 18:00 - 20:00 arası
    Ara

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 3 Ziyaretçi